Made in Italy

2 Karrige Kuzhine Technopolymer Moderne Prodhuar në Itali - Scab Design Lady B

 • Made in Italy
 • Kod: LADYBSED2
lek 43.457,40
Material Teknopolimer dhe çelik
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 78

Karrige çeliku moderne e pirgshme me predhë teknopolimeri Made in Italy, 2 copë.

Karrige e bërë në Itali moderne e përbërë nga një guaskë e riciklueshme teknopolimeri dhe një strukturë me 4 këmbë e bërë prej çeliku tubor me diametër 16 mm.
Përfundimet në dispozicion së bashku me përdorimin e lëndëve të para me një shije të rafinuar ju lejojnë të krijoni një artikull që ka si pikë qendrore inovacionin dhe elegancën . Në të njëjtën kohë, aspekti i funksionalitetit luan një rol themelor në sigurimin e një vendi sa më të rehatshëm dhe mikpritës, aq edhe të fortë dhe të guximshëm dhe maksimalisht gjithashtu maksimizohet nga mundësia e grumbullimit të artikujve deri në maksimum prej 4 njësive, duke lejuar kështu të zgjedh hapësira të disponueshme kur është e nevojshme dhe lejon që edhe ata që kanë dhoma më të vogla të mobilojnë në mënyrë të përsosur pa pasur nevojë të heqin dorë nga stili.

Madhësia : L 56 x P 58 x H 78 cm

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • mustardë;
 • avio;
 • terrakota;
 • e zezë;
 • antracit.
Përfundon struktura në dispozicion :
 • efekti prej bronzi saten;
 • nikel i zi me shkëlqim.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në