2 karrige me dizajn modern Valentine

  • Kod: VALENTINESING2-SHOWROOM
lek 10.048,88 lek 33.496,27 -70%
çmimi i mëparshëm: lek 33.496,27
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
2 karrige me dizajn modern Valentine
Kujdes: karriget kane cmim promocional pasi kane defekte te lehta sic tregojne edhe fotot.
E ngushtuar dhe e hollë, karrige e Shën Valentinit gjen vendosjen e tij perfekte pranë tavolinave me një dizajn modern ose minimal.

Veçoritë
Karrige e Shën Valentinit me strukturë druri ahu.
Ngjyra: titan
Përmasat L 46 x P 56 x H 99 cm; lartësia e sediljes 47 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë