2 karrige me dizajn modern Valentine

  • Kod: VALENTINESING2-SHOWROOM
lek 31.922,00 lek 37.555,28 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
2 karrige me dizajn modern Valentine
Kujdes: karriget kane cmim promocional pasi kane defekte te lehta sic tregojne edhe fotot.
E ngushtuar dhe e hollë, karrige e Shën Valentinit gjen vendosjen e tij perfekte pranë tavolinave me një dizajn modern ose minimal.

Veçoritë
Karrige e Shën Valentinit me strukturë druri ahu.
Ngjyra: titan
Përmasat L 46 x P 56 x H 99 cm; lartësia e sediljes 47 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në