Made in Italy
-15% ne shporten

2 Karrige metali të bardha të gdhendura me lazer të modelit modern - Patatix

  • Made in Italy
  • Kod: PATATIX
lek 41.762,96 lek 56.414,89 -26%
Ngjyrë E bardhe
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Materiali bazë metali
Materiali i ulëses metali
Gjatësia (cm) 42.5
Thellësia (cm) 42.5
Lartësia (cm) 83.5

Karrige për dhomën e ngrënies ose tryezën në metal të bardhë të gdhendur në lazer, dizajn modern 2 copë.

Selia dhe pjesa e pasme e kësaj karrige moderne janë në fletë çeliku të prera me lazer .
Modeli i tyre kujton formën dhe përmasat e një gjethe tipike të bimësisë polineziane, duke evokuar një natyrë të harlisur, plot mister dhe magji.

Përfshihuni në modelin e tyre të pastër dhe minimal dhe vendosini në dhomën tuaj të ngrënies bashkëkohore dhe me stil.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në