2 Karrige moderne në stilin industrial të mbuluara në Lëkura e Lëkurës - Riella

  • Kod: RIELLA
lek 72.836,37 lek 85.689,85 -15%
Material Lëkurë lëkure dhe dru
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 65
Lartësia (cm) 86

Karrige me model modern, e veshur me lëkurë, stil industrial, 2 copë.

Struktura e drurit të lisit , mbulesa prej lëkure imituese .
Dendësia e mbushjes së shkumës poliuretani: pjesa e pasme dhe ndenjësja 25 KG / M3.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në