Made in Italy

2 karrige moderne pëlhure me baze sajë të prodhuara në Itali - Scab Design Lady B

 • Made in Italy
 • Kod: LADYBPOP2
lek 87.811,86
Material Pëlhurë dhe çelik
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 61
Lartësia (cm) 78

Karrige moderne me strukturë sajë dhe guaskë mbushëse Prodhuar në Itali, 2 copë.

Karrige e prodhuar në Itali e përbërë nga një predhë e veshur me një bërthamë teknopolimeri dhe mbulesë pëlhure jo të lëvizshme dhe një strukturë me sajë e bërë nga shufra çeliku me diametër 11mm.
Kombinimi i linjave origjinale të sediljes dhe përbërja e pazakontë e bazës i japin jetë një zgjidhje mobilimi veçanërisht origjinale dhe krijuese , karakteristikat kryesore të së cilës janë kërkimi i inovacionit dhe modernitetit. Aspekti i funksionalitetit, sidoqoftë, nuk neglizhohet falë guaskës së mbushur dhe të veshur me susta të dizajnuara për të siguruar rehati dhe mirëpritje, si dhe qëndrueshmërinë dhe forcën e strukturës.

Madhësia : L 57 x P 61 x H 78 cm

Produkti është i disponueshëm në përfundime të ndryshme : ne ju ftojmë të shihni menunë zbritëse "Vend" për të zgjedhur ngjyrën që preferoni.

Përfundimi i strukturës në dispozicion :
 • i kromuar;
 • pikturuar antracit.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në