Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 karrige moderne për dhomën e ngrënies në pëlhurë dhe metale të bërë në Itali - Tuka

Kod: TUKA5
lek 79.480,71 lek 103.304,89 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
55
Thellësia (cm)
56
Lartësia (cm)
76
Viadurini Living

2 karriget e dhomave të ngrënies të dizajnuara me vend të veshur me susta në pëlhurën Made in Italy.

Dy karrige për dhomën e ngrënies ose kuzhinë të bërë në Itali të karakterizuara nga forma e lakuar e shpinës që i jep rehati dhe funksionalitet produktit. Struktura e saj është bërë nga druri ahu i prodhuar duke përdorur fletë druri të marra direkt nga shkrimet me cilësi më të mirë dhe është ky material që i jep produktit një cilësi të lartë, si dhe një rezultat të shkëlqyeshëm estetik dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme. Vendi është i veshur me susta në pëlhurë Cros ose 100% sipërfaqe poliesteri të trajtuar me produkte që vonojnë thithjen e njollave me bazë uji ose pëlhurën Mat (100% poliester) me një përfundim më homogjen. Linjat e saj harmonike dhe dizajni novator e bëjnë secilën karrige një objekt unik me një aromë moderne dhe elegante pa lënë pas dore aspektin themelor funksional. Kërkon montim.

Struktura përfundon:
 • oksid i kuq i shurdhër;
 • pyll i shurdhër;
 • shafran i errët;
 • e zezë mat;
 • bronzi i pikturuar;
 • e bardhë e errët optike;
 • pëllumb matt gri.
Mbaron vendi :
 • cros turtledove;
 • cros zeza;
 • cros limon;
 • shafran cros;
 • cros rozë;
 • cros trumzë;
 • rërë;
 • cros bordeaux;
 • dru cros;
 • rrap rërë;
 • pemë limoni;
 • mat rozë;
 • mat gri;
 • pemë deve;
 • pemë shafrani;
 • dyshek druri.

Produkte të shikuara së fundmi