Made in Italy

2 karrige moderne të projektimit Meggy të bëra nga pleksiglasi, të bëra në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: MEGGY CAFFELATTE
lek 114.922,92 lek 187.484,82 -39%
Material PMMA + metalike
Masat specchio: L 72 x P 11 x H 95 cm consolle: L 110 x P 35 x H 30 cm
Ngjyrë bezh
Koha e dërgimit 7 ditë pune
2 karrige moderne të projektimit Meggy të bëra nga pleksiglasi, të bëra në Itali
Karrige luksoze PMMA, me një siluetë intriguese të femrës guêpière, në formë lazeri dhe të montuar në strukturën metalike të veshur me pluhur të bardhë. Seti përbëhet nga 2 karrige. Karakteristikat e pleksiglës (izolues i tronditjes, i papërformueshëm, i pandryshueshëm, izolimi termik) e bëjnë këtë artikull   një copë mobiljesh shumë e gjithanshme. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.
Plexiglasa PMMA nga polimeret e virgjëra të përdorura është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe anti-bakteriale. 100% e riciklueshme, përputhet me UNI EN 71-3: 200. Projektuar , zhvilluar dhe prodhuar në Itali me materiale italiane .

Prodhuesi :
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e cila është e përqendruar fuqimisht në evolucionin e tendencave të projektimit dhe në funksionalitetin e Plexiglas . Falë përvojës së fituar në dy gjenerata, është në gjendje të shndërrojë një koncept në një objekt: orendi, pajisje shtesë, ndriçim ... të gjitha sendet thelbësore në peizazhin vendas.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në