Made in Italy

2 Karrige për Prodhimin e Ahut të veshur me susta të prodhuara në Itali - Pëlhurë me kruajtje Lady B

 • Made in Italy
 • Kod: LADYBPOP1
lek 95.985,06
Material Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 82

Karrige prej druri moderne me predhë të mbushur dhe të veshur me susta Prodhuar në Itali, 2 copë.

Karrige e prodhuar në Itali e përbërë nga një predhë e veshur me një bërthamë teknopolimeri dhe mbulesë pëlhure jo të lëvizshme dhe një strukturë prej druri me 4 këmbë. Kombinimi i mrekullueshëm i drurit dhe përfundimi i sediljes krijon një artikull me një stil modern dhe të rafinuar që ka si qëllim përfundimtar inovacionin dhe origjinalitetin . Ideale për të përfunduar mobilimin e dhomave të ngrënies ose kuzhinave që kanë nevojë për një prekje elegante dhe njëkohësisht krijuese për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse duke siguruar një vend të rehatshëm.

Madhësia : L 57 x P 60 x H 82 cm

Produkti është i disponueshëm në përfundime të ndryshme : ne ju ftojmë të shihni menunë zbritëse "Vend" për të zgjedhur ngjyrën që preferoni.

Përfundon struktura në dispozicion :
 • ahu i zbardhur;
 • ahu me njolla të zeza.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në