Made in Italy
-15% ne shporten

2 karrige pleksigla jeshile me një dizajn modern Meggy, të bëra në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: MEGGY VERDE
lek 134.857,50
Material PMMA + metalike
Masat L 37 x H 46/86 x P 40 cm
Ngjyrë e gjelbër
Koha e dërgimit 7 ditë pune
2 karrige pleksigla jeshile me një dizajn modern Meggy, të bëra në Itali
Karrige fleksibile PMMA e gjelbër, me një siluetë intriguese të femrës guêpière, në formë lazeri dhe të montuar në strukturën metalike të veshur me pluhur të bardhë. Seti përbëhet nga 2 karrige. Karakteristikat e pleksiglës (izolues i tronditjes, i papërformueshëm, i pandryshueshëm, izolimi termik) e bëjnë këtë artikull   një copë mobiljesh shumë e gjithanshme. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.
Plexiglasa PMMA nga polimeret e virgjëra të përdorura është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe anti-bakteriale. 100% e riciklueshme, përputhet me UNI EN 71-3: 200. Projektuar , zhvilluar dhe prodhuar në Itali me materiale italiane .

Prodhuesi :
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e cila është e përqendruar fuqimisht në evolucionin e tendencave të projektimit dhe në funksionalitetin e Plexiglas . Falë përvojës së fituar në dy gjenerata, është në gjendje të shndërrojë një koncept në një objekt: orendi, pajisje shtesë, ndriçim ... të gjitha sendet thelbësore në peizazhin vendas.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në