Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Karrige të dhomave të ndenjes me dizajn modern në Bastun prej palme kacavjerrëse - Circinia

Kod: CIRCINIA1
lek 38.673,11 lek 54.122,42 -29%
- +
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Materiali i ulëses
bastun prej palme kacavjerrëse
Gjatësia (cm)
52
Thellësia (cm)
45
Lartësia (cm)
86
Viadurini Living

2 karrige dhomë ngrënie me stil jastëk me jastëk.

E pajisur me një jastëk të butë për të siguruar rehati maksimale, karrigia elegante e modelit me sedilje dhe mbështetëse në bastun prej palme kacavjerrëse .
Bastun prej palme kacavjerrëse është një fibër perimesh e marrë nga përpunimi i disa llojeve të bimëve ngjitje vendase në Azinë Juglindore. Duke endur këto fibra, mobiljet dhe objektet e ndryshme merren me një hijeshi ekzotike të pamohueshme, por edhe të lehta dhe jashtëzakonisht rezistente.

Karakteristikat teknike:
  • Përmasat: 86x45x52cm
  • Pesha: 6 kg
  • Me jastëk
  • Vend dhe përsëri në bastun prej palme kacavjerrëse

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi