Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Karrige të dhomave të ngrënies Design në metal dhe pëlhura të bëra në Itali - Tuka

Kod: TUKA
lek 81.682,94 lek 106.207,84 -23%

madein_italy

- +
Material
Dru dhe pëlhurë / artikuj prej lëkure
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
46
Thellësia (cm)
57
Lartësia (cm)
81
Viadurini Living

Karrige për dhomën moderne të ngrënies të bërë nga ahu dhe pëlhurë Made in Italy, 2 copë.

Dy karrige për dhomën e ngrënies ose kuzhinë të bërë në Itali . Struktura është bërë nga druri ahu duke përdorur fletë druri të marra direkt nga shkrimet me cilësi më të mirë. Pikërisht ky material i jep produktit një cilësi të lartë, si dhe një rezultat të shkëlqyeshëm estetik dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme.
Në vend të kësaj është bërë prej pëlhure Cros ose 100% sipërfaqe poliesteri e trajtuar me produkte që vonojnë thithjen e njollave me bazë uji.

Linjat e saj harmonike dhe dizajni i saj inovativ dhe unik e bëjnë secilën karrige një objekt mobiljesh me një aromë tejet moderne dhe elegante pa lënë pas dore aspektin themelor funksional dhe rehati.

Kërkon montim.


Struktura përfundon:
 • ahu i zbardhur;
 • tymi;
 • grafit;
 • nyje
Mbaron vendi :
 • pëllumb gri;
 • e zezë;
 • limon;
 • shafran;
 • rozë;
 • trumzë;
 • rërë;
 • burgundy;
 • pyll

Produkte të shikuara së fundmi