Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Karrige të dhomave të ngrënies në Stackable në metal dhe pëlhura të bëra në Itali - Yo

Kod: YO2
lek 73.274,40 lek 95.296,76 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
47
Thellësia (cm)
55.5
Lartësia (cm)
81
Viadurini Living

2 karrige për dhomën e ngrënies ose kuzhinë në metal me vend dhe mbrapa të veshur me susta në pëlhurë Made in Italy.

Dy karrige moderne për dhomën e ngrënies ose kuzhinë të karakterizuara nga një dizajn minimal dhe linja të thjeshta të cilat, të kombinuara me gamën e ngjyrave të disponueshme, krijojnë një produkt përfundimtar që rishikon një karrige me karakteristika klasike në një çelës modern dhe elegant. E bërë krejtësisht në Itali me produkte me cilësi të lartë, kjo karrige ka një strukturë metalike të lyer me fund, ndërsa sedilja dhe pjesa e pasme janë të mbuluara në pëlhurë të thjeshtë (100% pambuk).
Falë mundësisë që të grumbullohen deri në maksimum 4 njësi, këto karrige kontribuojnë në një optimizim të përsosur të hapësirave duke kombinuar funksionalitetin, prakticitetin dhe një anë thelbësore estetike që tërheq vëmendjen.
Kërkon montim .

Struktura përfundon:
 • pluhur për fytyrën mat;
 • oksid i kuq i shurdhër;
 • pyll i shurdhër;
 • shafran i errët;
 • e zezë mat;
 • e bardhë e errët optike.
Mbaron vendi :
 • rërë;
 • e zezë;
 • shafran;
 • burgundy;
 • pyll;
 • pëllumb gri;
 • limon;
 • rozë;
 • trumzë

Produkte të shikuara së fundmi