Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Karrige të dhomës së ngrënies në lëkure ose kadife dhe metali të pikturuar - Crocco

Kod: CROCCO
lek 35.936,49 lek 52.769,59 -32%
- +
Material
Lëkurë / kadife dhe metal imitim
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
51
Thellësia (cm)
44
Lartësia (cm)
77
Viadurini Living

Karrige moderne për dhomën e ngrënies me imitim lëkure ose kadifeje dhe metali, 4 copë.

Brenda dhomës së ngrënies dhe kuzhinës, karriget , së bashku me tryezën, janë padyshim elementet qendrore të mobilimit rreth të cilave rrotullohen mobiljet përreth. Zgjedhja e karrigeve është thelbësore për të kompletuar atmosferën e dhomës në mënyrën më të mirë të mundshme duke ruajtur një dizajn koherent që ruan më së miri proporcionet e dhomës dhe preferohet të zgjidhni një me një vend të rehatshëm dhe të rehatshëm, të mbushur dhe të mbuluar.

Kjo karrige karakterizohet nga një dizajn elegant dhe modern që përputhet në mënyrë të përsosur me stilet bashkëkohore të mobilimit dhe shijen e rafinuar. Selia dhe pjesa e pasme janë të mbushura dhe të veshura me tapiceri prej lëkure prej kadifeje ose imitimi, ndërsa struktura është bërë prej metali të zi të pikturuar mat . Kombinimi i përfundimeve dhe materialeve e bëjnë produktin unik në llojin e tij dhe me ndikim të madh vizual, duke kombinuar bukurinë dhe funksionalitetin.

Ngjyrat e sediljes në dispozicion :
 • lëkure ngjyrë bezhë;
 • lëkurë imitim pëllumb-gri;
 • lëkure blu;
 • lëkure kafe;
 • kadife jeshile me benzinë.
Matjet :
 • madhësia e sediljes cm. L 40 x P 42 cm;
 • lartësia e sediljes 45.5 cm;
 • lartësia e mbështetëses 35 cm;
 • dimensionet totale: L 51 x P 44 x H 77 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.

Produkte të shikuara së fundmi