2 Karrige të dhomës së ngrënies të veshur me tapiceri në kadife Elegant Design Homemotion - Emelia

 • Kod: EMELIA
lek 44.055,45 lek 61.697,55 -29%
Material Kadife dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 53
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 81.5

Karrigia e dhomës së ngrënies me një dizajn elegant të veshur me kadife, 2 copë.

Struktura e kompensatës . Këmbët në çelik të veshur me pluhur. Mbushja në densitetin e shkumës poliuretani 22 KG / M3.
Tapiceri prej kadifeje 100% poliester . Këmbët për tu mbledhur.

Ngjyrat e disponueshme:
 • blu;
 • Gri;
 • rozë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në