2 Karrige të Përbëra me Strukturë në Dush me sedilje dhe shpinë të veshur me susta - Dora

  • Kod: DORA
lek 138.603,62
: lek 138.603,62
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 61
Lartësia (cm) 112

2 karrige dhome ndenje prej druri dhe pëlhure

2 Karrige të veshura me susta për dhomat e ndenjes me kapitone, strukturë në lis të ngurtë natyral dhe mbulesë me pëlhurë me ngjyrë Écru të errët të punuar me dorë. Për këto karrige u krye një studim ergonomik i cili siguron rehati maksimale , me një dizajn që nuk është kurrë i mërzitshëm. Forma lineare pranë sediljeve më mbështjellëse, ngjyra tradicionale të alternuara me thekse ngjyrash.

Dimensionet:
  • Lartësia: 50 cm
  • Gjatësia: 61 cm
  • Thellësia: 112 cm
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë