2 Karrige të stilit industrial me ulëse dhe mbrapa në dru për lëvizje - Lejla

  • Kod: INDACO
lek 22.986,59 lek 27.043,04 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 41
Lartësia (cm) 84

Karrige dizenjimi ne stilin industrial prej druri dhe çeliku, 2 cope.

Struktura në çelik të veshur me pluhur epoksi me sedilje dhe mbrapa në dru akacie me fund të bazuar në nitrocelulozë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në