Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 karrige të zeza pleksiglas me një dizajn modern Meggy, të bëra në Itali

Kod: MEGGY NERO
lek 67.677,94 lek 94.788,98 -29%

madein_italy

- +
Material
PMMA + metalike
Masat
L 25 x H 76 x P 13 cm
Ngjyrë
e zezë
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Living
2 karrige të zeza pleksiglas me një dizajn modern Meggy, të bëra në Itali
Karrige fleksibile PMMA e zezë, me një siluetë intriguese të femrës guêpière, në formë lazeri dhe të montuar në strukturën metalike të veshur me pluhur të bardhë. Seti përbëhet nga 2 karrige. Karakteristikat e pleksiglës (izolues i tronditjes, i papërformueshëm, i pandryshueshëm, izolimi termik) e bëjnë këtë artikull   një copë mobiljesh shumë e gjithanshme. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.
Plexiglasa PMMA nga polimeret e virgjëra të përdorura është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe anti-bakteriale. 100% e riciklueshme, përputhet me UNI EN 71-3: 200. Projektuar , zhvilluar dhe prodhuar në Itali me materiale italiane .

Prodhuesi :
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e cila është e përqendruar fuqimisht në evolucionin e tendencave të projektimit dhe në funksionalitetin e Plexiglas . Falë përvojës së fituar në dy gjenerata, është në gjendje të shndërrojë një koncept në një objekt: orendi, pajisje shtesë, ndriçim ... të gjitha sendet thelbësore në peizazhin vendas.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi