Made in Italy

2 Karriget e dhomave të ndenjes në pëlhurë dhe hiri i dizajnit elegant - Reginaldo

 • Made in Italy
 • Kod: REGINALDO1
lek 69.398,66 lek 86.748,33 -20%
Ngjyrë pëlhurë me ngjyrë, metal i zi mat
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metal konik
Gjatësia (cm) 52
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 79 (sesioni 47)

Karrige kabine me dizajn modern e veshur me pëlhurë me ngjyra dhe këmbë metalike me kon, 2 copë të prodhuara në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne të kabinës të veshur me pëlhura kristali të pastra dhe të disponueshme në ngjyra të ndryshme:

 • e zezë
 • Londër
 • kafe e butë
 • pyll
 • karavidhe
 • blu natën

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Këmbët janë bërë prej metali konik me një diametër prej 40 mm në dispozicion në të zezë mat .

Modeli i kabinës ka veçori të pagabueshme: sedilja në fakt është e përbërë nga një strukturë e vetme që përfshin mbështetësen e pasme konkave, e cila vazhdon me krahët anësore.
Këto e bëjnë atë modern dhe tërheqës, si dhe funksional dhe veçanërisht të rehatshëm .
Stili që rezulton përshtatet kështu jo vetëm me dhomat më bashkëkohore të jetesës , por edhe me llojet e tjera të dhomave siç është dhoma e gjumit, sesa zyrat ose dhomat e pritjes .

Nuk është vetëm një pëlhurë që i kundërvihet ujit : teknologjia e pastër e bën të lehtë heqjen edhe të njollave më kokëforta.
Për të pastruar produktin, rekomandohet të përdorni sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në