Made in Italy

2 Kornizë fotografike me tavolinë të shumëfishtë në dizajn italian me ngjyra pleksiglas - Tarino

 • Made in Italy
 • Kod: TARINO
lek 10.415,71 lek 12.253,78 -15%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 21
Thellësia (cm) 11
Lartësia (cm) 28

2 Kornizë fotografike në tryezë në të dy anët në pleksiglas me ngjyra me një dizajn modern italian

Kjo palë kornizash fotografish tryeze me një dizajn gjeometrik dhe shumëngjyrësh është ideale për të inkuadruar kujtimet më të bukura në çdo ambient, duke i dhënë një dhomë gjallërie dhe gjallërie.
Prodhuar në Itali në pleksiglas , shkëlqimi dhe shkëlqimi i materialit mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.

Në mobilimin e një shtëpie, mbajtësi i fotografisë përfaqëson një aksesor që nuk duhet të mungojë kurrë dhe që më shumë se çdo tjetër kontribuon në personalizimin e mjedisit, prandaj mund të përdoret si një ide kreative dhe origjinale e dhuratave për pushimet.

Ngjyrat e disponueshme:
 • e verdhe
 • e kuqe
 • blu
 • E bardhe
 • bezhë
 • fuchsia
 • shumëngjyrësh
Karakteristikat teknike:
 • Mund të përmbajë dy fotografi të formatit 13x18
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në