Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2-Llambë tavani në natyrë të hapur në tunxh dhe xham të cilësisë së mirë - Kornizë nga Il Fanale

Kod: QUADROPLAF
lek 107.447,45 lek 139.641,81 -23%

madein_italy

- +
Material
bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit
2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës
1XMAX 30W E27
Gjatësia (cm)
35
Thellësia (cm)
35
Lartësia (cm)
15
Il Fanale

Llambë tavani në natyrë në bronz dhe xham, dizajn gjeometrik prodhuar në Itali.

Kjo dritë e jashtme e tavanit karakterizohet nga elegancë ekstreme e përcaktuar nga forma absolute gjeometrike.
Bërë prej bronzi antik dhe qelqi , dizajni me referenca irlandeze është krijuar për të krijuar atmosferë sugjestionuese dhe karakteristike.
Shtë një mobilje me një vlerë të fortë simbolike dhe një standard cilësor të prodhuar në Itali.

Karakteristikat teknike:
  • Sulmi: 1XMAX 30W E27
  • Tensioni 240V
  • Klasa e Energjisë A ++ / E
  • Mbrojtja IP55
  • Pesha 8 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi