Made in Italy

2 Luksoze dhe Dizajn i Qelqit Superior Sound Sound Superior Ultraclear - Senzatempo

 • Made in Italy
 • Kod: SENZATEMPO10
lek 26.527,55 lek 31.208,88 -15%
Material kristal ekologjik
Masat h 10,2 x diametër 32 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune

2 Qendra e dizajnit dhe cilësisë e bërë në Itali në kristal ekologjik.

Isshtë një palë pjesësh qendrore me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm dhe një stil të përjetshëm me dekorimin e përjetshëm me prerje të thella lineare në gjendje të bëjë çdo ambient elegant.

Pika e fortë e këtyre pjesëve qendrore konsiston në materialin me të cilin janë bërë: xhami eko-kristal, që është kristali i parë inovativ ekologjik, ultravjollcë dhe rezistent ndaj larjes në pjatalarëse, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe zërit tipike për kristalin.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në