2 Mbështetëse ombrellë prej porcelani të zbukuruar me dekal Homemotion - Nando

  • Kod: NANDO
lek 19.425,53 lek 24.281,92 -20%
Material Porcelani
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 20
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 46

Çift palë çadrash prej porcelani dhe zbukuruar me një dekal.

Dy çadra cilindrike me strukturë prej porcelani të zbukuruar me një dekal të modeluar.

Madhësia: diametri 20 x H 46 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në