Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Mbulesa tavoline për Krishtlindje me Tartan Drejtkëndëshe Skoceze në Pambuk - Natalina

Kod: NATALINA
lek 8.508,64 lek 12.312,51 -31%
- +
Material
Pambuku
Ngjyrë
tartan
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
140
Thellësia (cm)
240
Viadurini Kitchen
Mbulesë tavoline skoceze e Krishtlindjeve me zbukurim tartani në pambuk 140 x 240 cm, 2 copë.
Festat e Krishtlindjeve janë një arsye për t'u takuar me miqtë dhe të afërmit për të festuar së bashku dhe për të kaluar momente të çmuara në shoqëri.
Atmosfera luan një rol themelor, prandaj është e nevojshme të krijoni një mjedis të ngrohtë dhe mikpritës, i cili i referohet mendimeve pozitive për magjinë e pushimeve .

E kuqja duket kaq perfekte, e divenedo ngjyra kryesore për të pikturuar kuzhinën gjatë sezonit të Krishtlindjeve, duke e dekoruar shtëpinë nga mëngjesi dhe dreka. Për dashamirët e traditës , printimet e tartanit përmbytin tryezën për një prekje të ngjyrave dhe një atmosferë unike . Mise en place, në fakt, është pasuruar me hije tipike të Krishtlindjeve, duke filluar nga mbulesa tavoline për të vazhduar me pjatat dhe zbukurimet që zbukurojnë setin.

Për ngrohtësi dhe elegancë maksimale, ju sugjerojmë të kombinoni mbulesën e tartanit me dekorime druri. Ky material, në fakt, me sipërfaqen më të ngrohtë ndonjëherë, do t'ju ndihmojë të krijoni një atmosferë më intime dhe relaksuese. Copë qendrore me kone pishash, degë dhe manaferra të kuq janë ideale për të dekoruar tryezën e Krishtlindjes me materiale natyrore që, të kombinuara me shtypje tartani, me siguri do ta bëjnë tryezën tuaj të Krishtlindjes mirëseardhëse .

Karakteristikat teknike:
  • Bërë prej pambuku
  • Dekorimi tartan
  • Masat: l. 140 x orë 240 cm
  • 12 vende
  • 200 gm2 (gram për metër katror)
  • Larë në makinë në temperatura të ulëta

Produkte të shikuara së fundmi