2 ose 3 dollapë divan në natyrë në alumin, dru dhe pëlhurë shtëpie - Edmea

  • Kod: EDMEA
lek 446.634,49 lek 625.248,42 -29%
Masat L 172 x P 86.5 x H 82.5; Sedilja H 41; Mbështetëse për krah 63.5 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali bazë struktura e aluminit, këmbët e drurit të dru tikut dhe endja e litarit
Materiali i ulëses pëlhurë

Dizajn modern, divan 2 ose 3 vendesh, strukturë alumini me këmbë prej druri, jastekë dhe endje dekorative.

Struktura e shpinës në alumin të veshur me pluhur (poliester).
Baza e sediljeve dhe e këmbëve në dru tik - dru ( çertifikuar druri nga pyje të qëndrueshme) me përfundim fshatar.
Veshja e papërshkueshme nga dielli (fije poliester) në natyrë në polietileni (hilon)
Jastëkë të heqshëm me pëlhurë dielli (100% akrilik), rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj UV.
Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë (anti-lagështi).
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në