2 panele dekorative 3D në hekur të artë që përshkruajnë një palë krahë - Tony

  • Kod: TONY
Lekë 36,675 Lekë 45,844 -20%
Material hekuri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 8
Lartësia (cm) 146

Panele dekorative që përshkruajnë 2 krahë hekuri të artë

2 panele që përshkruajnë krahë 3D të bëra prej hekuri të artë.

Këta krahë dekorativë të murit janë një kryevepër e vërtetë e artit dhe dizajnit , të krijuara për të ngritur stilin e çdo ambienti. E dizenjuar me mjeshtëri eksperte , secila pendë është e punuar në mënyrë të imët për të reflektuar dritën dhe për të krijuar një lojë reflektimesh që kapin syrin dhe magjeps shikuesin.

Ari me të cilin janë përfunduar të jep një ndjenjë ngrohtësie dhe luksi , duke e shndërruar çdo hapësirë në një ambient të sofistikuar dhe elegant. Kjo pjesë e mobiljeve është ideale për ata që kërkojnë një element dekorimi të guximshëm që flet për guximin dhe bukurinë .

Krahët janë të përsosur për t'u vendosur mbi një divan ose në një hyrje të gjerë, duke u bërë një pikë qendrore që fton bisedën. Jo thjesht një element dekorativ, por një simbol i lirisë dhe frymëzimit , këto krahë janë një zgjedhje shembullore për adhuruesit e dizajnit që duan të sjellin një prekje të elegancës qiellore në shtëpitë e tyre.

Dimensionet:
  • gjatësia: 60 cm
  • thellësia: 8 cm
  • lartësia: 146 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro