Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Pëlhura me ngjyra dhe kolltuqe elegante të dhomës së ndenjes dhe metali i zi - dukeshë

Kod: DUCHESSA
lek 84.622,33 lek 110.038,93 -23%

madein_italy

- +
Ngjyrë
pëlhurë me ngjyrë, metal i zi mat
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali bazë
metali konik
Materiali i ulëses
pëlhurë
Gjatësia (cm)
58
Thellësia (cm)
60
Lartësia (cm)
82 (sesioni 47)
Viadurini Living

2 Kolltuqe në pëlhurë me ngjyra dhe këmbë në metal konik të zi të modelit të prodhuar në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me kolltukun modern me sedilje të veshur me pëlhurë kristali të lehtë për t’u pastruar dhe e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

  • e zezë
  • Londër
  • kafe e butë
  • pyll
  • karavidhe
  • bezhë e lehtë

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Këmbët janë bërë prej metali konik me një diametër 40 mm në të zezë mat .

Dizajni është kaq funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije ulliri.

Nuk është vetëm një pëlhurë që i kundërvihet ujit : teknologjia e pastër e bën të lehtë heqjen edhe të njollave më kokëforta.
Për të pastruar produktin, rekomandohet të përdorni sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi