Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Përhapës aromatikë për mjedisin në gotë me ngjyra 200 ml - Borghetto

Kod: BORGHETTO2
lek 10.710,87 lek 15.515,76 -31%
- +
Material
Xhami
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
7.5
Thellësia (cm)
7.5
Lartësia (cm)
26
Viadurini Decor
Përhapës për ambiente me aromë të qëndrueshme në tre ngjyra me kavanoz qelqi, 2 copë.
Krijoni atmosferë mikpritëse dhe të këndshme me shpërndarësin aromatik për ambiente me aromë të parezistueshme për të kënaqur nuhatjen.
Thelbësore për të realizuar magjinë e ngrohtë të festave të Krishtlindjeve .

Karakteristikat teknike:
 • Aromë e qëndrueshme dhe afatgjatë
 • Shishe qelqi elegante në ngjyrë të kuqe, të bardhë ose të artë
 • 5 shkopinj me fibra të zeza
 • 200 ml
 • Zgjidhje me aromë 12%.
 • Madhësia e kavanozit: 7.5 5 x orë. 26 - 29 cm me shkopinj
 • Aromë e kuqe: agrume dhe bergamot
 • Aromë e bardhë: livando dhe qelibar
 • Aromë ari: abacia

Produkte të shikuara së fundmi