Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Pllaka Ovale për Krishtlindje në Porcelanin e Dekoruar - Pungitopo

Kod: PUNGITOPO3
lek 13.713,93 lek 19.920,23 -31%
- +
Material
Dolomit
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
35
Thellësia (cm)
24
Lartësia (cm)
8
Viadurini Kitchen
2 Pllaka shërbyese Ovale të Krishtlindjeve në dolomit me zbukurime për të zgjedhur nga manaferrat e shenjta ose të shenjta.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.

Pjatat e servirjes nuk duhet nënvlerësuar për të krijuar magjinë e duhur të festave: në fakt, detajet janë të rëndësishme për të bërë një ndryshim.

Dekoroni shtëpinë dhe tryezën tuaj me stilin natyror të pjatave ovale të Krishtlindjeve dhe fundeve prej porcelani me dekorimet tipike të Krishtlindjeve të zgjedhura nga degëzat e shenjta të kombinuara me të kuqe, simbolin kryesor të Krishtlindjeve ose manaferrat e kasapit të kombinuara me rafinimin e materialit, i cili do të ndihmoni për të sjellë një prekje të magjisë dhe për ta bërë misin në vend të thjeshtë dhe elegant.

Karakteristikat teknike:
  • Pllakë e thellë ovale
  • Në dolomit
  • Me kufi të kuq dhe zbukurim të shenjtë apo me bordurë të gjelbër dhe dekorime të manave të kuq
  • Masat: l. 35 x f. 24 x orë 8 cm
  • Rekomandohet larja e duarve

Produkte të shikuara së fundmi