Made in Italy

2 Pllaka plazhi të pastër prej liri me buzë ose dantella, Prodhim i prodhuar në Itali - Davincino

  • Made in Italy
  • Kod: DAVINCINO
lek 5.056,54 lek 6.320,67 -20%
Material 100% liri
Ngjyrë të bardhë
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 8 javë artikull për t'u prodhuar
Gjatësia (cm) 40
Lartësia (cm) 50

Plaçetë drejtkëndëshe në liri të pastër, skaje me kornizë ose dantella pambuku, dizajn luksoz i punuar me dorë, prodhuar në Itali, 2 copë.

Vlera e traditës është e kombinuar me stilin e jetës moderne në këtë plaçkë prej liri të bardhë të zbukuruar me buzë të palosura ose dantella prej tyli pambuku .
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kyçe për këtë produkt nga hijeshia fisnike dhe pëlhura e çmuar .

Komplementi u krijua për të përmbushur dëshirën në rritje të këtyre ditëve për të jetuar çdo vend me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një grup harmonik të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes kujdesit për detajet dhe një modeli origjinal që synon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe i bërë me dorë , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë . Papërsosmëria natyrore e materialit tregon vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë sensibile sublime dhe sugjestionuese.

Masat:
  • 40 x 50 cm
Përbërja:
  • 100% liri
Mbaro:
  • me kufi të kornizuar
  • me dantella tyl pambuku 100%

Këshilla të dobishme:
Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40% C, mos zbardhni, mos lagni dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe mos ekspozim të drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

Shënim: hijet dhe ndryshimet me kalimin e kohës dhe midis artikujve duhet të konsiderohen si karakteristika të veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë