2 Qëndrim ombrellë Moderne në Porcelan me Dekorim të punuar me dorë nga Homemotion - Pëllëmbë

  • Kod: PALMA
lek 26.413,33 lek 36.978,67 -29%
Material Porcelani
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 20
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 46

2 Stenda ombrellë me dizajn modern të bëra prej porcelani të zbukuruar me dorë.

Çift palë çadrash cilindrike me strukturë porcelani me ngjyrë të bërë me dorë dhe dekor të modeluar.

Madhësia: diametri 20 x H 46 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në