2 Rafte ruajtjeje të kthyeshme metalike - qese

  • Kod: BORSA
lek 6.969,34 lek 8.199,22 -15%
Material metalike
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 10
Lartësia (cm) 5

2 rafte të kthyeshëm për objekte në metal.

2 rafte të kthyeshëm në metal të lyer mat .
Kompozimi i stilit modern i jep ambientit një atmosferë të rafinuar dhe të sofistikuar.
Mjedisi i shtëpisë tuaj është pasuruar me elegancë dhe ju lejon të dizajnoni kombinime të pafundme të ndryshme në mënyrë që të mund të tregoni identitetin tuaj me një gjuhë të re.
Artikull i zgjedhur nga Viadurini për cilësinë e materialeve dhe funksionalitetin e shkëlqyer.

Përmasat: L. 60cm x D 10cm x H 5cm

Ngjyrat e disponueshme:
-E zezë mat;
- Mat White.

NB Të dy pjesët mund të blihen në ngjyra të ndryshme.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në