2 Rrugicë Moderne Drejtkëndëshe Pambuku Portokalli - Cory

  • Kod: CORY3
lek 10.565,33 lek 14.751,60 -28%
Masat 50x80cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Një palë qilima banjosh prej pambuku.

Qilim i butë për banjë 100% pambuk, me thurje reliev në gjashtë nuanca ngjyrash/fije.

Këshilla për mirëmbajtjen
Pambuku : përdorni detergjentë jo agresivë, pa zbardhues. Kushtojini vëmendje simboleve. Mbroni me një qese pambuku në rast tjerrjeje në lavatriçe dhe bashkoni të njëjtat ngjyra në momentin e larjes. Mos i thani në radiatorë n & egrave; në diell intensiv. Lani në 30°, mos hekurosni, mos pastroni me tharje, mos thajeni në tharëse.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në