2 shandanë prej alumini prej ari me shkëlqim jonik ose stil dorik - Lumiere

 • Kod: LUMIERE
lek 8.870,89 lek 12.459,12 -29%
Material Alumini
Ngjyrë ari
Koha e dërgimit 7 ditë pune
2 shandanë të artë prej alumini në stilin klasik Dorik ose Jon, të vlefshëm edhe për atmosferën e Krishtlindjes.
Një shandan është një pajisje shtesë e çmuar dhe unike që mund të rrisë qirinjtë dhe të bëjë atmosferën ideale për një rast të veçantë.
Këto shandanë të përhershëm dhe në formë klasike kanë një dizajn antik në alumin të artë dhe janë idealë për zbukurimin e shtëpive me një shije klasike dhe të rafinuar.
Qirinjtë aromatik dhe me ngjyra me kërcell të gjatë plotësojnë skenën për të sjellë një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse në shtëpinë tuaj si ajo e festave të Krishtlindjeve.

Karakteristikat teknike:
 • Stili Jonik ose Dorik
 • Në alumin
 • Me vezullim
 • Matjet jonike: l. 10 x f. 4,5 x orë 32 cm
 • Masat dorike: l. 13 x f. 5 x orë 30 cm
 • Ngjyra e artë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në