Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Stola me dizajn të lartë në polipropileni të stivueshëm të prodhuara në Itali - Bayo

Kod: BAYO1
lek 35.636,19 lek 46.347,06 -23%

madein_italy

- +
Material
Polipropileni
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Viadurini Living

Stool kuzhine e lartë e bërë nga polipropileni i stivueshëm me këmbë Made in Italy, 2 copë.

Dy karrige kuzhine të bëra në Italipolipropilen të përkryer të përshtatshme për përdorim të jashtëm falë sediljes me një vrimë për kullimin e ujit. Përfshin këmbët e këmbimit me forcë të lartë të këmbyeshme.
Për më tepër, falë mundësisë që të grumbullohen deri në maksimum 4 njësi , ato demonstrojnë një funksionim të lartë si dhe mundësinë e optimizmit të hapësirave në maksimum nëse është e nevojshme. Materiali modern dhe inovativ së bashku me modelin minimal dhe linjat e thjeshta dhe të pastra kontribuojnë në krijimin e një produkti të mrekullueshëm të dizajnit të përsosur për të përfunduar arredimin e ambienteve moderne që kanë nevojë për një prekje të personalitetit.

Përfundon në dispozicion:
 • pluhur për fytyrën mat;
 • oksid i kuq i shurdhër;
 • shafran i errët;
 • trumzë të errët;
 • e zezë mat;
 • e bardhë e errët optike;
 • pëllumb matt gri.
Madhësitë e disponueshme:
 • L 47 x P 46,5 x H 90 cm;
 • L 47 x P 47 x H 101 cm.

Produkte të shikuara së fundmi