Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 tabela anësore të modelit modern në MDF me shkëlqim të shkëlqyeshëm 30x32 / 40x38cm Jef

Kod: JEF TAUPE
lek 39.440,04 lek 53.254,08 -26%
- +
Material
MDF me shkëlqim të lakuar
Masat
L.30 / 40 x H.32 / 38 x P.30 / 40 cm
Ngjyrë
taupe me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
2 tabela anësore të modelit modern në MDF me shkëlqim të shkëlqyeshëm 30x32 / 40x38cm Jef
Jef është një grup i dy tavolinave të kafesë në MDF me shkëlqim taupe me dizajn modern, të rafinuar, me linja delikate; ato mund të vendosen së bashku ose individualisht dhe kudo që dëshironi, nga dhoma e ndenjes, në zyrë, në dhomën e gjumit.
Tabela e vogël: L30xP30xH32 cm
Tabela e madhe: L40xP40xH38 cm

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte të shikuara së fundmi