Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 tabela anësore të projektimit në MDF të llakuar me fildish 30x32 / 40x38 cm Jef

Kod: JEF IVORY
lek 22.227,07 lek 34.387,17 -35%
- +
Material
MDF me shkëlqim të lakuar
Masat
L.30 / 40 x H.32 / 38 x P.30 / 40 cm
Ngjyrë
fildish me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
2 tabela anësore të dizajnit modern në MDF me shkëlqim të lëmuar 30x32 / 40x38 cm Jef
Jef është një grup prej 2 tavolinash kafeje në MDF me shkëlqim fildishi, dizajn modern, i rafinuar, me linja delikate; ato mund të vendosen së bashku ose individualisht dhe kudo që dëshironi, nga dhoma e ndenjes, në dhomën e gjumit, deri në zyrë.
Tabela e vogël: L30xP30xH32 cm
Tabela e madhe: L40xP40xH38 cm

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi