2 tabela në dru mango me dekorim dhe strukturë të zezë etnike etnike - të lidhura

  • Kod: AFFINI
lek 45.588,44
Material Dru mango dhe hekuri
Masat 48X80X80 cm 40X60X60 cm
Ngjyrë Natyrore dhe e zezë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Palë tavolinash të rrumbullakëta të stilit etnik të bëra prej druri të mangos të dekoruar dhe strukturë hekuri.

Tabelat bëhen me një strukturë metalike   majë druri e zezë dhe mango , kjo e fundit zbukurohet me motive arabeska që japin një stil etnik dhe origjinal.
Dizajni i tyre i pastër dhe minimal gjen hapësirë në modernitetin e sotëm, me një kornizë të thjeshtë dhe në të njëjtën kohë të veçantë për shkak të këmbëve gjysëm të hënës.

Informacion teknik:
Ngjyra : Dru natyral me dekor të bardhë dhe hekur të zi
Dimensionet: 1) Lartësia 48x Gjatësia 80 x Gjerësia 80 cm; 2) Lartësia 40 x Gjatësia 60 x Gjerësia 60 cm
Materiali: Dru mango dhe hekuri
Modeli : Lëvizshëm; me këmbë të vetme me tre këmbë dhe rreth të vazhdueshëm për të voglin; hënë gjysmëhënës për të madhen
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në