2 Tabelat e Rrumbullakimit të Rrumbullakët të dizajnit modern - të përbashkët

  • Kod: CONGIUNTI
lek 85.120,70 lek 113.427,82 -25%
Material Bronz dhe hekur
Masat 46X76 X76 cm 41X66X66 cm
Ngjyrë E zezë dhe bronzi
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Palë tavolinash të rrumbullakëta kafeje prej bronzi dhe hekuri me një dizajn modern.

Tabelat bëhen me një strukturë hekuri dhe majë bronzi.
Dizajni i tyre i pastër dhe minimal gjen hapësirë në modernitetin e sotëm, me një kornizë të thjeshtë dhe në të njëjtën kohë të veçantë për shkak të këmbëve gjysëm të hënës.

Informacion teknik:
Ngjyra : e natyrshme
Dimensionet: 1) Lartësia 46 x Gjatësia 76 x Gjerësia 76 cm; 2) Lartësia 41 x Gjatësia 66 x Gjerësia 66 cm
Materiali: Struktura e hekurit dhe mbulesa prej bronzi
Modeli : i lëvizshëm; me këmbë të vetme dhe të vazhdueshme
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në