2 tavolina kafeje Homemotion me xham të rrumbullakët dhe majë druri - Randolo

 • Kod: RANDOLO
lek 58.124,23 lek 72.655,29 -20%
Material Qelq, dru dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Çift tavolina kafeje të rrumbullakëta me majë qelqi dhe druri.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Top xhami i zbutur me buzë druri bredhi .

Madhësitë e disponueshme:
 • diametri 42 x H 49 cm / diametri 61 x H 62 cm;
 • diametri 80 x H 35 cm / diametri 100 x H 43 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në