2 Tavolina kafeje prej alumini dhe çeliku të pikturuar Homemotion - Sereno

 • Kod: SERENO
lek 30.788,06 lek 36.221,25 -15%
Material Alumini dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 37/41
Thellësia (cm) 37/41
Lartësia (cm) 46/54

Çift tavolina kafeje katrore në alumin dhe çelik.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Pjesa e sipërme e aluminit me fund të praruar dhe të vjetëruar.

Matjet:
 • L 37 x P 37 x H 46 cm;
 • L 41 x P 41 x H 54 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në