Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

2 ulëse divan të shtruara me tapiceri në natyrë me tryezën Myyour Samurai të bërë në Itali

Kod: SAMCOMP3
lek 340.245,48 lek 425.231,76 -20%

madein_italy

- +
Material
polenia dhe pëlhura
Masat
L 235 x D 75 x H 85 cm lartësia e sediljes 36 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë
Myyour
2posti divan me tapiceri në natyrë me tryezën Myyour Samurai të bërë në Itali
Samurai është një divan i hapur dy vendesh me një tavolinë të vogël të integruar në mes.
Linjat e saj janë të pastra dhe thelbësore për të mobiluar kopshtin tuaj me stil dhe elegancë.

Prodhuar në Itali me një strukturë në Poleasy me pikturë të drejtpërdrejtë në sipërfaqe në perla të errët të përshtatshme për përdorim në natyrë.
E mbushur me ajër të thithur, kullues, antibakterial dhe anti-myk Dryfeel me tharje më të shpejtë se mbushjet e tjera.
Pëlhurë e heqshme dhe e papërshkueshme nga uji që mbulon pëlhurën melange.

NB: Personalizoni divanin tuaj me tryezë! Shkruani tek klienti@viadurini.it dhe zbuloni përfundimet e shumta në dispozicion.
Produktet do të mblidhen me pajisje të përfshira në çmim. Struktura mbështetëse është në alumin të aromatizuar me argjendë satirë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies