Made in Italy

2 Vazo për Dekorimin e Dizajnit në Luksoze Transparente të Dekoruar me Kristal Eko - Senzatempo

 • Made in Italy
 • Kod: SENZATEMPO11
lek 29.529,14 lek 34.740,17 -15%
Material kristal ekologjik
Masat h 33 x diametër 19,7 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune

2 Vazo dekorative dhe luksoze dekorative në kristal ekologjik me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Këto janë vazo me një dizajn të rafinuar dhe të përjetshëm me një dekor të përjetshëm me prerje të thella lineare që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim duke e bërë secilin set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre vazove qëndron në materialin me të cilin ato janë bërë: xhami eko-kristal, kristali i parë inovativ ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarëse, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në