Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2-vendësh divan në natyrë Prekni XL nga Talenti

Kod: TUCLDI
lek 181.384,17
- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
2-vendësh divan në natyrë Prekni XXL nga Talenti Dimensionet: 65 x 170 x 84 cm

Karakteristikat
Divan në natyrë prej alumini me prekje XL është në dispozicion në të njëjtën ngjyrë të tekstilit. Jastëkët e sediljes dhe mbështetëses së shpinës janë të lëvizshëm. Jastekët e brendshëm janë bërë me shkumë dakron dhe poliuretani, ndërsa mbulesa e tyre e tekstilit është e lehtë për tu pastruar dhe është e papërshkueshme nga uji. Me kërkesë, jastëk dekorues që përputhet 45 x 45 cm (nuk përfshihet në çmim).

Përdorni dhe mirëmbajtjen
Për një mbrojtje shtesë, ju sugjerojmë ta mbuloni atë gjatë stinës së dimrit dhe gjatë natës, veçanërisht nëse është e ekspozuar ndaj shiut të shpeshtë.
Jastëku duhet të mbrohet në rast shiu për të parandaluar mykun. Tekstileni mund të pastrohet lehtë me një leckë të lagur dhe sapun.
Talenti propozon zgjidhje për të arreduar me stilin e jashtëm tuaj dhe për ta shndërruar kopshtin tuaj në një cep të dizajnit të gjelbër.
Zbuloni koleksionin e tavolinave, karrigeve dhe kopshteve të dhomave, të krijuara për t'ju bërë që të shijoni më mirë momentet tuaja të relaksimit jashtë.

PSE Bleni:
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • konceptuar nga dizajnerë krijues
  • i fortë
  • të bëra me materiale cilësore
  • shpenzimet e transportit falas në të gjithë Italinë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi