Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

24 gota Krishtlindjesh me dorezë në turi të mëngjesit të dekoruar me Gres - Melchiorre

Kod: MELCHIORRE2
lek 13.313,52 lek 19.319,61 -31%
- +
Material
Gres
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
8
Thellësia (cm)
8
Lartësia (cm)
10.5
Viadurini Kitchen
Shërbim kupa Krishtlindjesh në porcelan me dorezë me zbukurime skandinave 24 copë.
Shërbimi përbëhet nga:
  • 24 gota: Ø 8 x orë. 10.5 cm - Kapaciteti: 320 ml
Çdo vit, në këtë periudhë, vendosja dhe dekorimi i tryezës së Krishtlindjes me shije dhe përsosje bëhet i domosdoshëm. Kjo është një detyrë e rëndësishme: jo vetëm për një çështje estetike dhe modeli, por edhe për sa i përket krijimit të një atmosfere të duhur : befasia e mysafirëve, evokimi i shpirtit familjar, transmetimi i gëzimit dhe ngrohtësisë janë pikat e forta të tryezës.
Për këtë është thelbësore t'i kushtohet vëmendje edhe detajeve më vogla , të cilat mund të bëjnë ndryshimin në kërkimin e një elegance autentike dhe të veçantë.

Ky set turi për Krishtlindje përmban Krishtlindjet tradicionale në zbukurimet e tij , atë të fshatrave veriore, me xhupa të ngrohtë dhe gota të tejmbushura me çokollatë të nxehtë.
Çdo pjesë e koleksionit kontribuon në krijimin e magjisë së Krishtlindjes , e cila me atmosferën e saj të magjepsur gëzon të gjithë familjen.

Karakteristikat teknike:
  • Bërë nga prodhime gresi
  • Me dorezë
  • Në dispozicion në 2 asortimente
  • Përdoret në mikrovalë
  • I sigurt për larjen e enëve
Pse të zgjidhni prodhime gresi?
Sot gresi përfaqëson një material të modës për shkak të karakteristikave të tij cilësore: është përzierja perfekte e thjeshtësisë dhe trashësisë.
Pllakat e bëra prej gresi, në fakt, njihen për fortësinë e materialit që ju lejon të krijoni një dizajn të fortë dhe me ndikim.
Të trasha dhe rezistente, ato lehtësojnë shërbimin duke ruajtur ngrohtësinë e enëve të nxehta dhe krijojnë një harmoni unike në tryezë falë efekteve të ngjyrave të ndritshme të kombinuara me forma funksionale të kompletuara me përfundime me shkëlqim ose mat.

Produkte të shikuara së fundmi