Made in Italy

3 divan në natyrë 3 vendesh në metal, litar dhe pëlhura të bëra në Itali - Mari

 • Made in Italy
 • Kod: MARIDIV3
lek 289.948,61 lek 376.963,10 -23%
Material Metal, litar dhe pëlhurë
Koha e dërgimit 7 javë
Gjatësia (cm) 220
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 71

Tufë divan tre-vendësh në metal të pikturuar, pëlhurë dhe litar të projektimit Made in Italy.

Kjo linjë e mobiljeve në natyrë karakterizohet nga forma mbështjellëse që japin rehati maksimale dhe përdorimin e litarit që i jep secilit produkt një dizajn novator dhe pa kohë. Falë kombinimeve të ndryshme të ngjyrave që mund të krijohen midis litarit, pëlhurës dhe metalit të strukturës, secili element i rreshtit mund të shndërrohet në një copë elegante dhe të rafinuar, të stilit të lartë, por edhe argëtues dhe të gjallë, ideal për të dhënë gjallëri dhe personalitet ndaj çdo ambienti. . E prodhuar në Itali me teknika inovative dhe materiale cilësore, secili produkt karakterizohet nga forca, qëndrueshmëria dhe rezistenca ndaj çdo gjendje klimatike.

Ky divan tre-vendësh në natyrë është bërë plotësisht në Itali me materiale të papërpunuara të zgjedhura për të garantuar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë . Struktura e saj është prej metali të pikturuar me pluhurat termosetifikues dhe me një litar të bërë nga një fibër italiane e patentuar për përdorim të jashtëm dhe për këtë arsye plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve UV, si dhe ndaj klorit dhe lagështisë, ndërsa jastëkët e sediljes dhe të pasme janë të dyja nga Pëlhurë akrilike 100% e ngjyrosur rezistente ndaj njollave , mykut dhe diellit dhe për këtë arsye gjithashtu ideale për ambiente të jashtme si kopshte dhe tarraca por edhe në bare dhe restorante.

Ngjyrat e strukturës:
 • gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e rrobave :
 • gri;
 • të bardhë;
 • ecru;
 • mole;
 • zi.
Ngjyrat e litarit :
 • mud;
 • black;
 • mol.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në