Made in Italy

3 divan në natyrë 3 vendesh në metal, litar dhe pëlhurë të bëra në Itali - Orona

 • Made in Italy
 • Kod: ORONADIV3
lek 318.853,76 lek 414.539,80 -23%
Material Metal, litar dhe pëlhurë
Koha e dërgimit 7 javë
Gjatësia (cm) 220
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 71

Divan i jashtëm tre-vendësh në metal, pëlhurë dhe litar me një dizajn shumëngjyrësh Made in Italy.

Kjo linjë e mobiljeve në natyrë përqendron vëmendjen e saj në përdorimin e litarit të kombinuar me ngjyra të ndritshme për të kombinuar në mënyrë të përsosur një dizajn modern dhe elegant me përfundimet argëtuese që i japin gjallëri dhe karakter mjedisit.
Falë kombinimeve të ndryshme të ngjyrave që mund të krijohen midis pëlhurës, litarit dhe metalit të strukturës, secili element i rreshtit mund të shndërrohet në një copë unike. E prodhuar në Itali me teknika inovative dhe materiale cilësore, secili produkt karakterizohet me forcë, qëndrueshmëri falë metalit dhe rezistencës ndaj njollave, mykut, lagështisë dhe dritës së diellit falë pëlhurës së përdorur për ulëse dhe mbështetëse.

Ky divan i jashtëm tre-vendësh është një pjesë me një dizajn unik dhe të rafinuar të bërë plotësisht në Itali me materiale të papërpunuara me cilësi të lartë për të siguruar një produkt përfundimtar të gjatë që ruan karakteristikat e tij të pandryshuara. Karakterizohet nga linjat e saj rrethuese, është ideal për të dekoruar ambiente në natyrë si kopshte ose tarraca të mëdha, duke dhënë karakter dhe gjallëri. Struktura e saj është bërë prej metali të pikturuar me pluhura termosetting dhe pëlhurë akrilike të ngjyrosur 100% për t’i dhënë produktit rezistencë të shkëlqyeshme ndaj të gjitha kushteve të motit .

Ngjyrat e disponueshme:
 • nenexhik jeshil;
 • blu e lehte;
 • kuqe.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në