Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 drita llambë tavani Swan Fabas

Kod: 3270-61-102
lek 24.324,69
- +
FABAS LUCE
Dritë tavan mjellmë 3 drita.
Struktura metalike dhe difuzeri metakrilate.
Masat: H 60 x diametri 400.
E bardha e ngrohtë Led 24W 2100lm.
Ngjyra: e bardhë.
Fabas është sinonim i pasionit, kërkimit dhe krijimtarisë. Produktet Fabas kombinojnë shfaqje të larta të ndriçimit me një planifikim të rafinuar në drejtim të integrimit arkitektonik, dizajnit dhe miniaturizimit.
PSE Bleni IT
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • funksionalitetin
  • dizajn i bukur
  • materiale me cilësi të lartë
  • rezistent me kalimin e kohës
  • transporti në të gjithë Italinë

Produkte të shikuara së fundmi