Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

3 dyert dhoma anësore e dhomës së ndenjes në Melamine me inserte lisi

Kod: SPRINGER2
lek 130.032,03 lek 151.153,47 -14%
- +
Masat
L 180 x P 50 x H 80 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Materiali bazë
metal
Materiali i strukturës
dru melamine dhe rimeso lisi
Viadurini Collezione Living

Dizajni modern i dhomës së dhomës së ndenjes me dy dyer me strukturën e drurit të anthracit melamine dhe këmbët metalike të zeza.

Hyrja është një mjedis që shpesh nuk gjendet në shtëpi moderne, i karakterizuar në vend të kësaj nga një hapësirë e hapur, në të cilën zona e jetesës bëhet kartolina e shtëpisë, modeli i së cilës duhet të studiohet me kujdes. përdorimi i dollapëve që, edhe pse moderne, kalojnë në një traditë të brendshme që ka qëndruar gjatë shekujve.

Bufe moderne Springer është bërë me një strukturë anthracite druri Melamine dhe një bazë të zezë metalike.
Një karakteristikë karakteristike janë tre dyert e melamines me futje gjeometrike në dru me rimeso lisi.

NB: Shmangni ngarkimin e rafteve dhe sirtarëve me peshë të tepërt.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies