Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 hartoni tabela të vogla në MDF të lustruar me fildish të mesëm të vogël të madh Lety

Kod: LETY
lek 72.761,26 lek 112.829,79 -36%
- +
Material
MDF me shkëlqim të lakuar
Masat
L.34 / 48/55 x H.25 / 35/45 x P.28 / 30/35 cm
Ngjyrë
fildish me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
3 hartoni tabela të vogla në MDF të lustruar me fildish të mesëm të vogël të madh Lety
Mio-mio është një grup prej 3 tabelash të krijuara për të dhënë një evolucion në treg me linja të reja dhe përfundon pa humbur vëmendjen e funksionalitetit. Ata kanë 3 madhësi të ndryshme:
të vogla L34xP25xH28cm
mesatare L48xP35xH30cm
të mëdha L55xP45xH35cm
Ato mund të përdoren në kombinim ose individualisht.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi