Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 Jastëk shtrati ose divani me dizajn drejtkëndor në pambuk - Fibër

Kod: FIBRACUT
lek 8.108,23 lek 11.912,10 -32%
- +
Material
100% pambuk kilim
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
30
Viadurini Textile

Jastëkë dekorativë drejtkëndëshe për dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, dizajn me model pambuku 3 copë.

Jastëku është aksesori dekorativ i aftë të japë ngjyra dhe ngrohtësi për një rehati më të madhe në dhomën e destinacionit.
Qoftë për divan ose për shtrat, ajo është një pjesë e domosdoshme e mobiljeve në dispozicion në forma dhe ngjyra të ndryshme, ideale për rritjen stilin dhe dizajnin e mjedisit.
Kështu që zgjidhni të rinovoni mobiljet ose të dekoroni dhomën për të marrë një prekje shtesë rehatie dhe një atmosferë më të ngrohtë dhe më mikpritëse .

Ngjyrat e disponueshme:
  • cilësi e modeluar
  • lara-lara e kuqe
Karakteristikat teknike:
  • 100% pambuk kilim
  • mbulesë e lëvizshme
  • përfshihen mbushjet e brendshme
  • dimensionet 30 x 50 cm
  • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët
  • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit

Produkte të shikuara së fundmi